Menuvam Lenovo A536

24 Мај, 2015 23:20 Се продава од Куманово Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Menuvam Lenovo A536 full pack so odlicni performansi za Alcatel Idol 2 ili Samsung Galaxy S3
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075844277 Име: Dalibor

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот