Samsung Gear Fit

18 Мај, 2015 15:15 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 6500 ден.
Нов Samsung Gear Fit со целосна опрема и гаранција.. Спецификации: Боја: Charcoal Black Големина на екран: 1.84” Оперативен систем: Samsung Proprietary Батерија: Li-ion 210 mAh...3-4 Дена Апликации: Pedometer; Exercise; Sleep; Heart Rate; Notifications; Media Controller; Timer; Stopwatch; Find My Device Компатиблиност на телефони:Samsung Galaxy S5 / Galaxy Grand 2 / Galaxy Note 3 / Galaxy Note 3 Neo / Galaxy Note 2 / Galaxy S4 / Galaxy S3 / Galaxy S4 Zoom / Galaxy S4 Active / Galaxy S4 mini / Galaxy Mega 6.3 / Galaxy Mega 5.8 / Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) / Galaxy Note PRO (12.2) / Galaxy TabPRO (12.2/10.1/8.4) За повеќе информации јавете се на 075/421-493 или 02/5211-745
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075/421-493 Име: Алфа Мобил

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот