Acer A1-840 8' Tablet

15 Мај, 2015 17:45 Се продава од Кичево Категорија: Таблети // Таблети

Обнови Измени Избриши
Цена: 4200 ден.
Prodavam super socuvan ACER A1-840 8 inchen tablet. Intel atom Quad core 1.8, 1GB Ram, 5mp/2mp kamera, GPS itn... Garancija do noemvri 2015
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071392340 Име: Marjan

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот