Sony xperia E1 никаде поефтин

31 Мар, 2015 16:34 Се продава од Кичево Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 2500 ден.
Продавам Sony xperia E1 сеуште под гаранција со резулуција 3мр, 512 MB рам меморија, влез за мемориска картичка microSD, wifi, bluetooth, оперативен систем Android 4.3. Во одлична состојба Цена: 2500 денари
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 077/915-153 Име: Анонимен

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот