Продавам екстремно сочуван ZTE Blade III - KitKat 4.4.4.

30 Апр, 2015 01:48 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 2300 ден.
Телефончето е земено од ВИП (работи само на ВИП картички), има се што оди со него, екстремно добро е сочуван, секогаш со фолија и футрола. Сликите се од телефонот.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 070364346 Име: Бранислав

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот