Nokia Lumia 630

15 Мар, 2015 16:18 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 6000 ден.
Prodavam Nokia Lumia 630,4-5 meseci koristena,vo odlicna sostojba.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 078-227-265 Име: David

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот