НОВ ЛЕНОВО ЛАПТОП

28 Фев, 2015 18:05 Се продава од Ресен Категорија: Компјутери // Лаптопи

Обнови Измени Избриши
Цена: 13500 ден.
ПРОДАВАМ НОВ ЛЕНОВО ЛАПТОП (dual core 2.160 hard 500gb intel hd graficka i 2gb ram) УКЛУЧЕН Е САМО ЕДНАШ ЗА ДА СЕ АКТИВИРА WINDOSOT ЛИЦЕНЦИРАН WINDOWS ГРАТИС ТОРБА СО 2 ГОДИНИ ГАРАЦИЈА ....
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071756148 Име: Goran

Контактирајте го огласувачот






Обновете го огласот



Изменете го огласот



*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот