НОВО НЕ ОТПАКОВАНО ЏАКУЗИ

28 Фев, 2015 18:02 Се продава од Ресен Категорија: Останато

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Се продава НОВО не отпаковано професионално џакузи марка Аполо италијанско производство купено е 3400€ од салон не е наместено вакумирано е целото воопшто не е отворено за кеш екстра цена може и замена за кола или др нешто во него има двд плазма телевизор радио телефон и уште многу други работи и опции
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071756148 Име: Goran

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот