НОВО НЕ ОТПАКОВАНО ЏАКУЗИ

17 Фев, 2015 21:05 Се продава од Ресен Категорија: Останато

Обнови Измени Избриши
Цена: 3000 EUR
Се продава НОВО не отпаковано професионално џакузи марка аполон италијанско производство купено е 3400€ не е наместено вакумирано е целото воопшто не е отворено за кеш екстра цена може и замена за кола или др нешто во него има двд плазма телевизор радио телефон и уште многу други работи и опции
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071 756 148 Име: Goran

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот