Prodavam HTC Desire 300

14 Фев, 2015 19:08 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 4500 ден.
Prodavam HTC Desire 300 vo perfektna sostojba,staklo kako nov bez nikakvi maani.Telefonot ne e kodiran i raboti na site operatori.....Slikite se od telefonot!!!!!
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075351310 Име: Goran

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот