kupuvam iphone 5 16gb

12 Фев, 2015 19:11 Се купува од Прилеп Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 12000 ден.
Plakanje vo gotovo 12 000 denari Ako ima nekoj pisete ili javete se
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 078323068 Име: Mirce

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот