Prodavam LG Optimus L3 E400

14 Фев, 2015 16:00 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 1500 ден.
Prodavam LG Optimus L3 E400 vo odlicna sosotojba bez nikakvi maani,dekodiran i raboti na site operatori.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075351310 Име: Goran

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот