HTC DESIRE

31 Јан, 2015 00:49 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 3000 ден.
Продавам HTC DESIRE,прв сопственик,во одлична состојба
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 070/426542 Име: Aце

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот