samsung galaxy star

25 Јан, 2015 19:06 Се продава од Неготино Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 0 EUR
продавам samsung galaxy star .телефонот не е воопшто користен ,ниту е ставена картичка во него .тел.има процесор и рам меморија цена по договор.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 070404139 Име: Анонимен

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот