Prodavam Alcatel Pop C1

25 Јан, 2015 00:02 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 2800 ден.
Prodavam Alcatel Pop C1 nov nekoristen kupen na 17.01.2015 godina,komplet so kutija i garancija,Telefonot e kodiran i raboti samo so ONE SIM karticka.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075351310 Име: Goran

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот