Продавам Nexus 5 16gb. црн 821 верзија.

12 Јан, 2015 14:10 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Екстра сочуван, полнач и кабел иде со него оригинал. кутија немам. работи на сите мрежи. контакт. 076206630
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 076206630 Име: bokure

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот