Мобилни телефони - откуп, продажба, замена

30 Дек, 2014 23:54 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
ШАМПАЊСКОТО Е НА НАС! Гратис шампањско со секој купен мобилен! Само на 31.12.2014та! iButik.mk - ви посакува Среќна нова 2015та! 077908080 iMac (2.0Ghz Core 2 duo, 2GB Ram, 500GB hdd, 20" all in one) = 499€ iPhone 6 PLUS (novi, 16GB, neverlock) = 729€ iPhone 6 PLUS (poloven, 16GB, neverlock) = 649€ iPhone 6 (novi, gold, space gray, 16GB, neverlock) = 649€ iPhone 5S (gold, 32GB, neverlock) = 379€ iPhone 5S (gold, 16GB, neverlock) = 369€ iPhone 5 (bel, crn, 16gb, neverlock) = 259€ iPhone 5 (bel, 16gb, t-mobile) = 239€ iPhone 4S (bel, 32GB, neverlock) = 180€ iPhone 4S (bel, 16GB, neverlock) = 169€ iPhone 4S (bel, 16G, t-mobile) = 159€ iPad Air (16gb, crn) = 349€ iPad 4 (32gb, bel) = 299€ iPad 3 (32gb, bel) = 199€ HTC Sensation XE = 79€ Desire 500 = 120€ SAMSUNG Galaxy Alpha (nov, crn, bel, neverlock) = 399€ Galaxy S4 (crn, neverlock) = 249€ Galaxy S3 (plav, bel, neverlock) = 149€ Galaxy Note 4 (bel, vip, nov) = 579€ Galaxy Note 3 (N9005, bel, crn) = 310€ Galaxy Note 3 Neo (crn) = 279€ Galaxy Core Plus (rozev, nov, neverlock) = 119€ SONY Xperia Z2 (crn, neverlock) = 309€ Xperia Z = 169€ Xperia M2 (bel) = 159€ Xperia T (james bond, crn, neverlock) = 99€ Xperia E1 = 65€ LG L4 II (nov, crn) = 65€ NOKIA 8800 Carbon Arte = 179€ C2-01 (nov, rozev) = 45€ C3-01 = 39€ ALCATEL Idol 2 (crn) = 130€ Idol (siv) = 100€ Idol Mini = 65€
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 077908080 Име: iButik.mk

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот