Apple iPad Mini 16GB WiFi таблет / tablet

05 Дек, 2014 23:06 Се продава од Велес Категорија: Таблети // Таблети

Обнови Измени Избриши
Цена: 11000 ден.
Одлично зачуван без гребаници по екранот и позадината, мало естетско оштетување на работ (види слики) кој не влијаат воопшто на работата. На екранот има скрин протектор од кога е купен, гаранција од Ледиком. Доаѓа комплет со кутија како што е земен плус сив smart cover и case (отклучува и заклучува при отварање). iOS 7.1.2, може upgrade на последната верзија од 8-ца. Цена: 11000 денари, БЕЗ ЗАМЕНИ Локација: Велес Може испорака по Карго/Глобко, по договор.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075330593 Име: Lqwe

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот