Packard Bell MS2274 за делови

13 Окт, 2014 09:41 Се продава од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
PACKARD BELL модел МS2274 за делови маска + монитор + матична плоча со процесор + wirelles lan адаптер + 2парчиња 2гб ддр2 рам мемории + батерија + полнач (output 19v 3.42A)
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 077494003 Име: Ilija

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот