SONY XPERIA Z TABLET 4G NOV SUPER CENA !!!

24 Апр, 2014 16:56 Се продава од Скопје Категорија: Таблети // Таблети

Обнови Измени Избриши
Цена: 400 EUR
Нашата локација е во Тафталиџе позади Веро 2 во белите згради Мобилшоп
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 076660001 Име: Mobilshop

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот