продавам таблет Prestigio multipad 7 inch нов

16 Мар, 2014 19:37 Се продава од Скопје Категорија: Таблети // Таблети

Обнови Измени Избриши
Цена: 4000 EUR
Продавам таблет 7 инчен престигио користен само 1 ден. Цена 4000 ден Спецификации: 1.5 GHz dual core 8 gb вградена меморија + 8gb картичка Multitouch screen web camera Full HD video playback Футрола бесплатно
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071509200 Име: Ѓоко

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот