IPAD 2 32GB

13 Јан, 2014 14:17 Се продава од Скопје Категорија: Таблети // Таблети

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Provavam / menuvam IPAD 2 - 32GB WiFi BLACK za Ipad 3 so moja doplata. Tabletot e vo odlicna sostojba, na 7.0.4 verzija.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071772222 Име: Martin

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот